Strona główna

Galeria

Informacja

Kontakt

Witam serdecznie w mojej galerii autorskiej.

 

_Nazywam się Przemysław Korczyński i obecnie mieszkam w Warszawie. Sztuka interesowała mnie od zawsze, ale dopiero od kilku lat stała się na dobre częścią mojego życia. Staram się nie ograniczać do jednej techniki dlatego wśród moich prac są zarówno rysunki, tatuaże, obrazy czy grafika komputerowa. Inspiracje czerpię ze sztuki klasycznej i nowoczesnej a także z literatury, filmu czy życia codziennego. Fascynuje mnie świat widziany oczami surrealistów i kubistów jak również ten oferowany przez nowe formy sztuki na przykład przez street art.
Myślę, że wciąż się uczę i mój styl zmienia się z każdym kolejnym projektem w czym pomaga mi mój nauczyciel rysunku i malarstwa, znany artysta Pan Andrzej Albin.

 

_Tatuaże interesowały mnie już w szkole podstawowej, ale o profesjonalnym tatuowaniu nawet jeszcze nie śniłem. Ta działalność ma odrębną stronę www.mechanicznapomarancza.eu na której znajdują się wszystkie tatuaże. Na stronie www.pkga.pl pojawiać się będą tylko niektóre wzory. Ta forma wyrazu ma inną specyfikę niż rysunek czy malarstwo w relacji twórca-odbiorca. Posiada także pewne przywary. Dlatego w swojej działalności będę starać się odbiegać od typowych skojarzeń na temat tatuażu i ukierunkowywać się na nowe grupy docelowe, szczególnie te, które dotychczas nie doceniały tej dziedziny.

Informacja o mnie

_Wszystkie prace wykonane metodami tradycyjnymi bądź też cyfrowymi można nabyć. Jeżeli w galerii nie odnajdziecie tego czego szukacie, ale mimo to chcielibyście abym wykonał określoną pracę to proszę o kontakt w tej sprawie. Obrazy tworzę nie tylko na płótnie, ale także na papierze, tekturze czy płycie używając farb olejnych, wodnych, pasteli  lub po prostu ołówka i długopisu. Często też stosuję techniki mieszane. Pace cyfrowe to gównie rysunki wykonane tabletem graficznym. Wykonuję również projekty tatuażu w formie cyfrowej z podglądem jak dany wzór będzie prezentować się na skórze.

 

_W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej oraz formularza na stronie. Odpowiadam na wszystkie zapytania.


 

Przemysław Korczyński